Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2022 – poznaj szczegóły

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2022 – poznaj szczegóły

Warszawskie Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to coraz ważniejszy punkt w kalendarzu imprez branży TSL.

Nie da się ukryć, iż w przypadku branży TSL wszelkiego rodzaju targi są niezwykle ważnymi imprezami. Nie tylko pozwalają pokazać swoją firmę i jej możliwości, ale to także świetna okazja do nawiązania kontaktów z nowymi partnerami handlowymi, znalezienia nowych pracowników czy podejrzenia pomysłów i zachowań konkurencji. Najczęściej podczas takich eventów odbywają się specjalne wykłady specjalistów, którzy omawiają aktualną sytuację branży, a także pokazują sposoby na rozwój firm działających w tym zakresie. 

To właśnie dlatego targi TSL cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a w Polsce na tym polu wyrasta nam powoli nowa siła. W dniach 20–22 września 2022 roku odbędą się w Warszawie IV Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki. Co warto wiedzieć o tej imprezie, czego możemy się spodziewać i jakie atrakcje dla wystawców oraz gości już teraz zostały oficjalnie przedstawione?

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki – jak wyglądały poprzednie edycje?

Najwięcej o potencjale wydarzenia mówią jego poprzednie edycje, a już ta z 2021 roku mogła pod kątem rozmachu robić spore wrażenie. Zorganizowane z bardzo dobrze znanym wielu osobom Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie III Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, które odbyły się w dniach 3–5 marca, ściągnęły do siebie łącznie 136 wystawców i prawie 4500 zwiedzających. Dodatkowo w trakcie targów przeprowadzono 15 konferencji i wykładów, a także odbyło się 10 premier powiązanych z naprawdę przeróżnymi gałęziami branży TSL. W tym roku oczywiście celuje się w jeszcze lepsze wyniki.

IV Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki 2022 – co na nas czeka?

Mimo że do oficjalnego rozpoczęcia imprezy jeszcze ponad pięć miesięcy, nie oznacza to, że nie znamy żadnych ważnych szczegółów dotyczących wydarzenia. Przede wszystkim warto wspomnieć, iż Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki będą połączone z Targami Transportu Publicznego Warsaw Bus Expo. Być może jest to dla niektórych dość ważna informacja, więc warto ją podać z dziennikarskiego obowiązku.

Wiemy również, iż same targi będą podzielone na dwanaście stref, a każda z nich skupi się na zupełnie innym zagadnieniu. Co więc będziemy mogli zobaczyć podczas targów? Transport wodny, transport lotniczy oraz transport kolejowy są oczywiście rozdzielone, zaś transport samochodowy jest rozbity na kilka różnych stref – Ciągniki siodłowe, Naczepy i przyczepy, Akcesoria i wyposażenie, Zabudowy, czy Wyposażenie warsztatowe.

Nie można pominąć stref, o których wyżej nie wspomniano, a więc Stacje paliw, Operatorzy logistyczni, Wózki widłowe oraz Wyposażenie magazynów. Jak więc doskonale widać, praktycznie każda firma z branży TSL będzie w stanie na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki znaleźć strefę idealnie pasującą do charakteru jej działania!

Zdj. główne: Kendall Henderson/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*